Potęga umysłu Techniki pamięcioweStreszczenia lektur 
"Zabójcza koncentracja"Jak sprawić aby nasza koncentracja podczas ważnych działań była na najwyższym poziomie?

Zapewne zastanawiałeś się niejednokrotnie nad tym, czy jest coś, co wyróżnia praktycznie WSZYSTKIE osoby, które odnoszą życiowe sukcesy...

Stawiasz sobie w takich sytuacjach pytanie: jak to się dzieje, że jedni ludzie osiągają wymarzone cele i przychodzi im to z łatwością, a inni nie?

Możesz sam odpowiedzieć sobie na to pytanie analizując dokonania ludzi sukcesu. Co ich łączy? Jakie mają wspólne cechy? Tajemnica tkwi w koncentracji. Wiele osób wie, że coś takiego istnieje. Ba! Potrafią oni nierzadko poprawnie podać definicję koncentracji. Jednak sami nie stosują się do jej zasad. Dlaczego tak się dzieje? Z bardzo prostego powodu: nie znają skutecznych technik koncentracji oraz nie wiedzą dokładnie co na nią wpływa pozytywnie, a co negatywnie.

Wyobraź sobie, że posiadasz wyjątkową zdolność koncentrowania się na określonym zadaniu. Wykonujesz je w pełni angażując własne siły. Sukces, który przy tym osiągasz napędza Cię do dalszych działań. Potrafisz błyskawicznie zapomnieć o ukończonym zadaniu i poświęcić się kolejnej czynności. Jak cenna byłaby dla Ciebie taka wiedza? Prawdopodobnie bezcenna, gdyż zapewne znalazła by ona swoje odzwierciedlenie na wszystkich płaszczyznach Twojego życia!

Dzięki ebookowi Pawła Sygnowskiego „Zabójcza koncentracja” Ty również możesz odmienić swoje życie na lepsze i odnieść życiowy sukces! Zwłaszcza jeśli jesteś osobą młodą i nie posiadasz jeszcze bagażu życiowych doświadczeń – bo głównie do takich osób skierowana jest ta publikacja. Jeśli nie możesz się już doczekać momentu, gdy będziesz mógł poznawać tajniki efektywnej koncentracji, to kliknij tutaj. Jeśli jednak wolisz, to przeczytaj ten tekst do końca, aby dowiedzieć się więcej na temat korzyści, które przyniesie Ci ten ebook.


Czego dokładnie dowiesz się z e-booka?Paweł Sygnowski poruszył szereg zagadnień, które utorują Ci drogę do sukcesu prowadzącą poprzez koncentrację. Są to między innymi:

-Tworzenie odpowiednich warunków pracy, dzięki którym odczujesz potężną siłę relaksu i Twoja wydajność wzrośnie
-Wpływ otoczenia na koncentrację
-Postawa w trakcie pracy – znacząco wpłynie na Twoje pozytywne samopoczucie i dobre nastawienie
-Motywujące symbole
-Kreowanie odpowiedniego nastroju
-Wykorzystanie biorytmu
-Znaczenie przerw, które odprężą Cię i skutecznie zachęcą do dalszej pracy
-Organizacja jako klucz do koncentracji
-Potęga wizualizacji
-Koncentracja w trakcie czytania, dzięki której przeczytasz ze zrozumieniem WIĘCEJ W KRÓTSZYM CZASIE
-Ćwiczenia koncentracji, dzięki którym będziesz stawał się coraz lepszy i lepszy…
-I wiele, wiele innych…

A to jest tylko kilka kluczowych zagadnień – w ebooku znajdziesz ich kilkadziesiąt! Każde z nich jest równie cenne i nie należy go ignorować.

Co na temat koncentracji pisze sam autor?

„Koncentracja to jedna z najważniejszych życiowych umiejętności. Bez odpowiedniej koncentracji żadne zaplanowane przedsięwzięcie nie ma szans na powodzenie. Koncentrować się na czymś, to znaczy zauważać to, co widzimy; naprawdę słuchać tego, co słyszymy; odczuwać to, czego dotykamy; delektować się tym, czego próbujemy i wąchamy, jak również mieć świadomość tego, o czym myślimy.


W koncentracji kluczową sprawą jest zdolność skupiania się na określonej czynności. Możesz sądzić, że jesteś w stanie skoncentrować się na paru rzeczach jednocześnie. Z naukowego punktu widzenia taka podzielność uwagi jest niemożliwa. Jeśli próbujemy robić dwie rzeczy naraz, bezustannie zwracamy uwagę to na jedną, to na drugą z nich (zmiany przedmiotu uwagi są błyskawiczne i niezauważalne), wobec czego nie koncentrujemy się całkowicie na żadnej z tych spraw.”

Jak więc widzisz podejście autora do tego tematu jest bardzo profesjonalne i przekazuje Ci on rzetelną, praktyczną wiedzę. A ponieważ dotarłeś do tego momentu, to oznacza że interesujesz się własnym rozwojem i posiadasz mentalność człowieka sukcesu. Gratuluję – właśnie stawiasz pierwszy krok na drodze do owego sukcesu!"

Jakie korzyści da Ci ten e-book?

1.Będziesz lepszym słuchaczem (a ludzie uwielbiają jak się umie ich słuchać)

2.Wzrosną Twoje zdolności koncentracji

3.Wzrośnie poziom Twojego szacunku do samego siebie

4.Osiągniesz sukces i będziesz pewniej patrzył na nowe wyzwania


Z pewnością zastanawiasz się teraz, jak bardzo możesz skorzystać z takiej wiedzy i w jaki sposób dzięki niej możesz zwiększyć swoje możliwości?

Naturalnie decyzja należy do Ciebie – możesz przejść obok tej publikacji obojętnie wiedząc ile mógłbyś na niej skorzystać albo zainwestować w tą niezwykle wartościową i praktyczną wiedzę i już za kilka minut ją poznać.


Chcę zamówić publikację "Zabójcza koncentracja" już za 19.97 zł! - formularz zamówienia


Wieczna gwarancja!

 
Słownik polsko-niemiecki w Twojej komórce
Po co się męczyć? Nie masz słownika pod ręką? Owszem - masz! Niesamowity słownik polsko-niemiecki w Twoim telefonie komórkowym!Ściągnij sobie.
Więcej...
Słownik polsko-angielski w komórce!
Po co uczyć się słownika na pamięć? Dźwiganie grubej księgi w kieszeni tez nie zawsze wchodzi w grę... zmień coś i ściagnij sobie na komórkę cały słownik!
Więcej...
Co damy Ci za darmo?
Sprawdź co w internecie dostaniesz zupełnie za darmo! Ściągaj, czytaj, ucz się i.. wiele więcej! For free!
Więcej...
Kreator Stron www